Carbon chiefs s. r. o.  je česká designová značka, jejímž cílem je zprostředkovat jedinečný zážitek z netradičních módních doplňků. Specializujeme se na ruční výrobu originálních a vysoce kvalitních pánských i dámských doplňků, které jsou vyráběny z uhlíkových vláken, neboli Carbonu. Tyto výrobky mohou být využity pro speciální příležitosti typu společenských událostí, svateb, firemních večírků, ale i jako doplněk k denním outfitům. Výrobky Carbon chiefs vás zkrátka budou bavit a skvěle reprezentovat při každé příležitosti!

Pokud sdílíte naši firemní ideologií, která spočívá v kombinaci netradičních materiálů a hledání nových módních trendů, tak nás nezapomeňte sledovat na sociálních sítích.

Revoluční výrobky z uhlíkových vláken

Baví nás objevovat krásu dosud málo používaných materiálů, a právě proto přicházíme na trh s exkluzivními výrobky z Carbonu, neboli s výrobky z uhlíkových vláken. Jedná se o materiál, který sám o sobě působí exkluzivně a díky své poutavé struktuře vzbuzuje pozornost okolí. Carbon chiefs se rozhodl těchto vlastností využit a přenést je do módní oblasti. Při využití v kombinaci s vysoce kvalitními látkami a kůžemi mohou díky pestré škále vzorů a barev zaujmout a stylově doplnit každý šatník.

Carbon chiefs nabízí výrobky nejen z módní oblasti, ale rovněž se zaměřuje i na předměty každodenních potřeb, kterým díky použití uhlíkových vláken dodává jedinečnost a exkluzivitu. Výrobky Carbon chiefs si zkrátka zamilujete a ihned propadnete jejich kouzlu.

Navrženo pro úspěch

Heslem Carbon chiefs je sdělení „Designed for success", tedy Navrženo pro úspěch.  Úspěch může mít mnoho podob a o úspěchu nemusíme smýšlet jen na obchodní úrovni.  V rámci našeho života totiž přichází mnoho okamžiků a událostí, které bezpochybně úspěch znamenají a při kterých si daná situace vyžaduje vhodné doplňky. K připomenutí jakého úspěchu si plánujete vy pořídit výrobek Carbon chiefs? Při jaké významné životní události vás má výrobek Carbon chiefs reprezentovat?

Designová balení

Jsme přesvědčeni, že pro naše zákazníky je velice důležitá i samotná prezentace výrobku, proto klademe velký důraz nejen na kvalitu, ale i na vzhled balení našich výrobků. Vždy pečlivě vybíráme vhodný obalový materiál a výrobky vždy balíme s láskou a úctou k našim klientům. Ať už se rozhodnete objednat jakýkoliv výrobek, tak bude automaticky dodán v dárkovém designovém balení. Pokud se rozhodnete pro objednávku jakéhokoliv motýlka, tak na vás bude čekat malé překvapení v podobě luxusního hadříku, díky kterému bude váš motýlek vypadat vždy skvěle.