Výrobek Carbon chiefs vám může být doručen následujícími způsoby, viz nabídka níže. Stačí se rozhodnout, jaký typ dopravy je pro vás nejvhodnější a již nyní se na svou objednávku můžete těšit. Způsob dopravy můžete vybrat na základě realizace objednávky, v rámci ikony „nákupní košík”.

Osobní odběr

Vyskytujete se v okolí sídla společnosti Carbon chiefs? Pak si na základě  předchozí telefonické domluvy (tel: +420 605 427 188) můžete na adrese Nesperská Lhota 45, 258 01 Vlašim vyzvednout objednávku osobně. Budeme velice rádi, pokud se pro tento způsob rozhodnete, protože si velmi ceníme osobního styku s klienty a rádi se dozvíme okamžitou zpětnou vazbu k výrobkům.

Způsob úhrady: hotovost

mapa sídla zde

Česká pošta  ̶  balík do ruky

Pokud si přejete doručit objednávku na požadovanou adresu, tak je zde možnost od České pošty  ̶  balík do ruky, která garantuje doručení přímo do vlastních rukou. Carbon chiefs standardně odesílá zásilku v následující pracovní den od zaplacení objednávky kupujícím. Popisovaný způsob dopravy je platný pro Českou republiku a Slovensko.

Způsob úhrady: dobírka, bezhotovostní forma (bankovní převod)

V přibližně jaký čas mohu očekávat zásilku?

V rámci všedního dne lze očekávat zásilku mezi 8. až 16. hodinou a doručovatel by vás měl telefonicky kontaktovat pro upřesnění času příjezdu.

Co když mě Česká pošta nezastihne na uvedené adrese?

Pokud vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, tak bude balík automaticky uložen na vaší dodací poště, což byste měli zjistit na základě informace v poštovní schránce o neúspěšném doručení balíku. Pokud zásilka nebude vámi vyzvednuta do 7 kalendářních dnů, tak bude odeslána zpět k nám.

Ceník

Tabulka shrnuje možné způsoby dopravy, ceny v ní uvedené jsou včetně DPH a cena dopravy bude případně započítána do hodnoty objednávky.

Způsob dopravy Cena Způsob platby Specifika
Osobní odběr zdarma hotovost telefonická domluva
Česká pošta (ČR) 120 Kč dobírka/převodní příkaz poštovné zdarma při objednávce nad 1 500 Kč
Česká pošta (SK) 220 Kč dobírka/převodní příkaz balíček do 5kg

Ceny výše uvedené jsou včetně sazby DPH.
Cena případné dopravy bude započítána do hodnoty objednávky.